Jaroslav Peregrin Kloc

(1894-?)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Položka č.: 659

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:04

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Chalupa v Koníkově na Vysočině

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 08:07

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)