Jaroslav Peregrin Kloc

(1894-?)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Jablka

    Položka č.: 243809

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:45

    olej, karton, 49 x 55 cm, sign. PD J. Kloc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Položka č.: 243984

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:20

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Chalupa v Koníkově na Vysočině

    Položka č.: 243985

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:21

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)