• Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    Položka č.: 244104

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:20

    9x akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40 cm, vše sign. Horbat, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)