Jan Mácha

(1926-1984)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 244044

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:20

    litografie, 1977, 67 x 37 cm, sign. PD Jan Mácha 77, č. 2/10, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)