Alexander Calder

(1898-1976)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    Položka č.: 243996

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:32

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Položka č.: 244189

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:45

    litografie, 28 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)