Ladislav Josef Kašpar

(1915-1997)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:17

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Z cirkusu

    Položka č.: 220336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:28

    litografie, 1945, 21,7 x 17,2 cm, sign. DU L.J. Kašpar 1945, č. 90/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:31

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Čtenář

    Položka č.: 243904

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:20

    akvarel, tuš, papír, 1995, 42 x 30 cm, sign. PD L.J. Kašpar 28.1. 1995, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Dívka v klobouku

    Položka č.: 243905

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:21

    akvarel, tuš, papír, 1994, 42 x 30 cm, sign. PD L.J. Kašpar 2.2. 1994, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244041

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:17

    litografie, 1956, 20,7 x 27 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1956, č. 1/50, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Parník Primator Dittrich

    Položka č.: 244289

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:26

    kamenorytina, 1962, 12,6 x 29,5 cm, sign. PD L. J. KAšpar 1962, č. 65/100, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ryby (Ex libris L. J. Kašpar)

    Položka č.: 227021

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 22:58

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Smuteční krajina

    Položka č.: 177609

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2020 14:02

    lept, 17,2 x 9,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)