Otto Placht

  • Otto Placht

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 10:01

    akryl, papír, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Otto Placht

    Džunglička

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 2018, 80 x 60 cm, sign. zezadu Otto Placht, nabízený obraz představuje ukázku umělcova tvůrčího vzepětí v novém malířském stylu, ke kterému umělec dozrál po přestěhování mezi domorodé obyvatele peruánské Amazonie. Zkušenost z akademických studií v Čechách obohace…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Otto Placht

    Muž

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Otto Placht

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:14

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)