Ivo Holý

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 244039

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:15

    litografie, 1967, 26 x 13,8 cm, sign. PD Holý Ivo 67, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)