Jitka Válová

(1922-2011)

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Postavy

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Ukončení prvního podání: 02. 04. 2020 15:00

    kombinovaná technika, litografie, papír, 2008, 28,1 x 23,7 cm, sign. PD J. Válová 08, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)