Richard Konvička

  • Richard Konvička

    Postava

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Ukončení prvního podání: 02. 04. 2020 15:00

    akryl, plátno, 2018, 70 x 60 cm, sign. PD Konvička 18, sign. vzadu Rich. Konvička 2018

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)