Juraj Bartók

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:01

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)