I. Craft

  • I. Craft

    Find your way

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 08:23

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)