• Vladimír Cerha

    (1966)

    Ráno

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:35

    akryl, plátno, 2013, 30 x 24 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ivan Komárek

    Pár

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:45

    polystyren, plexisklo, 1998, 14 x 22 cm, sign. DU I. Komárek , žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Ivan Komárek

    Výhled z okna

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:50

    sign. DU I. Komárek , 2004, 14 x 18,5 cm, sign. vzadu I. Komárek 2004, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:55

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dvě venuše

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:05

    olej, plátno, 2017

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linoleorytů

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:10

    linoleoryt, 2004, 60 x 40 cm, č. 15/50, Tento soubor deseti linoleorytů Petra Dillingera poprvé vydal nakladatel Vladimír Žikeš v Praze roku 1940. Na pamět padesátého výročí úmrtí svého otce, synové Ivan a Pavel vydali roku 2004 toto druhé vydání. Z originálních linoleorytů vytiskla tiskárna Dr. Edu…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:15

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:20

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Sitting Nude Amazon

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:30

    ambrotopie (stříbro na skle), 2015, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Bringer of spring

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:35

    ambrotopie (stříbro na skle), 2016, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004)…

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:40

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Ležící

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:45

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 8.100 CZK (324 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:50

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, levý dolní roh natržen, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.100 CZK (324 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koncentrace středu

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 18:55

    kombinovaná technika, 2008, 50 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 16/80, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:00

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:05

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:10

    litografie, 2000, 55 x 42,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2000, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:15

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Korále zelené

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:20

    akryl, plátno, 2008, 75 x 75 cm, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Ján Štefančík

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:25

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:30

    litografie, 2014, 42,3 x 28,5 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 13/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:35

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:50

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Why

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 19:55

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 14.250 CZK (570 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:00

    Aktuální cena: 14.250 CZK (570 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Help me

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:05

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle II.

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:10

    suchá jehla, mezzotinta, 2009, 18,7 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 21/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Rovně

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:15

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)