• Lukáš Bradáček

    (1964)

    Korále zelené

    No.: 53

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:20

    akryl, plátno, 2008, 75 x 75 cm, rám

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Simple Joy

    No.: 75

    Auction price: 22.000 CZK (880 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 21:10

    silver on glass, 25 x 25 cm, verso inscription: artist's signature, rám

    Current price: 22.000 CZK (880 €)

  • Karel Šafář

    No.: 73

    Auction price: 14.800 CZK (592 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 21:00

    oil on canvas , 65 x 50 cm, signed lower/right Šafář, slightly damaged , small damages on a frame

    Current price: 14.800 CZK (592 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    No.: 61

    Auction price: 14.250 CZK (570 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:00

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98

    Current price: 14.250 CZK (570 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    No.: 45

    Auction price: 14.200 CZK (568 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:40

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 14.200 CZK (568 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    No.: 76

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 21:15

    colored digital print, 2017, 40 x 60 cm, signature on reverse Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, no. 1/25

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Bringer of spring

    No.: 44

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:35

    ambrotopie (stříbro na skle), 2016, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004)…

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Sitting Nude Amazon

    No.: 43

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:30

    ambrotopie (stříbro na skle), 2015, 25 x 25 cm, signováno autorem zezadu, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu (2004…

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    No.: 26

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:05

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

  • Pravoslav Nesrovnal

    No.: 41

    Auction price: 9.400 CZK (376 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:20

    tempera na lepence, 2013, 56 x 46 cm cm, sign. PD Nesrovnal 2013, rám, the private disciple of K. Valtr

    Current price: 9.400 CZK (376 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Úvod

    No.: 42

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:25

    suchá jehla, 2017, 91 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2017, č. 31/50, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

  • Ladislav Kuklík

    Záda

    No.: 47

    Auction price: 8.100 CZK (324 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:50

    kombinovaná technika, 2009, 59,5 x 50 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 8/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.100 CZK (324 €)

  • Ladislav Kuklík

    Koncentrace středu

    No.: 48

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:55

    kombinovaná technika, 2008, 50 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 16/80, vytiskl autor, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Marie Zatloukalová

    No.: 31

    Planned termination: 24. 04. 2019 17:30

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Help me

    No.: 62

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:05

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Why

    No.: 60

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:55

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Touch me

    No.: 59

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:50

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Andrea Forsterová

    No.: 51

    Auction price: 6.400 CZK (256 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:10

    litograph, 2000, 55 x 42,5 cm, sign. RD Andrea Forsterová 2000, author´s print, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.400 CZK (256 €)

  • Marek Fexa

    Růženka

    No.: 17

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 16:20

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 70

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:45

    colored digital print on baryta paper of archival quality, 2016, 27 x 18 cm, signature on reverse Vlastimil Kula, pasparta, no. 1/25

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    No.: 69

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:40

    colored digital print on baryta paper of archival quality, 2016, 27 x 18 cm, signature on reverse Vlastimil Kula, pasparta

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Velký soubor deseti linoleorytů

    No.: 39

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 18:10

    linoleoryt, 2004, 60 x 40 cm, č. 15/50, Tento soubor deseti linoleorytů Petra Dillingera poprvé vydal nakladatel Vladimír Žikeš v Praze roku 1940. Na pamět padesátého výročí úmrtí svého otce, synové Ivan a Pavel vydali roku 2004 toto druhé vydání. Z originálních linoleorytů vytiskla tiskárna Dr. Edu…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    No.: 50

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:05

    koláž, 2013, 31,5 x 45 cm, sign. LD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    No.: 49

    Planned termination: 24. 04. 2019 19:00

    koláž, 2013, 30,5 x 45,5 cm, sign. PD I. Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    No.: 72

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:55

    litography, 49 x 65 cm, sign. RD E. Nemoudry, 58/60, studied Architecture at The University in Warsaw and Applied Architecture at the atelier of prof. J. Svoboda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Emma Srncová

    Přání

    No.: 74

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 21:05

    lithography, 2011, 30,5 x 24,5 cm, sign. RD Ema Srncová 2011, No. 45/99

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

  • Marek Fexa

    Portrét

    No.: 16

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 24. 04. 2019 16:15

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    No.: 8

    Planned termination: 24. 04. 2019 15:35

    litography, 21 x 27 cm, sign. RD E. Nemoudry, 119/150, studied Architecture at The University in Warsaw and Applied Architecture at the atelier of prof. J. Svoboda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    No.: 7

    Planned termination: 24. 04. 2019 15:30

    litography, 20 x 33 cm, sign. RD E. Nemoudry, 120/150, studied Architecture at The University in Warsaw and Applied Architecture at the atelier of prof. J. Svoboda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    No.: 71

    Planned termination: 24. 04. 2019 20:50

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studied Architecture at The University in Warsaw and Applied Architecture at the atelier of prof. J. Svoboda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague