Ewa Nemoudry

  • Ewa Nemoudry

    Rondeur des jouers

    Položka č.: 3306

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 33,5 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 5/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Ewa Nemoudry

    Visage egare

    Položka č.: 3297

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:31

    litografie, 48 x 30 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 53/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Bienvenue au club

    Položka č.: 3475

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54,5 x 35,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 41/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 3326

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 54 x 43,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 54/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Memoires d´une jeune fille rangee

    Položka č.: 3316

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 8/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ewa Nemoudry

    Beaute voler

    Položka č.: 3310

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:30

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Eva Nemoudry, č. 55/70, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Ewa Nemoudry

    Moje Klamovka

    Položka č.: 3505

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:29

    litografie, 35 x 55 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 9/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha