Jindřich Lenhart
(1878-1955)
Periferie
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 18,5 x 48 cm, sign. PD Lenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Jindřich Lenhart
(1878-1955)
Cesta polem
Položka č.: 293Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, sololit, 26,5 x 59 cm, sign. PD JLenhart, rám, Antikvariát Ostrovní, člen SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)