Michal Novotný (MICL)
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 14:21
litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 34/100
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu