Antonín Augusta
(1886-1940)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 68,5 x 91,5 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malíř Antonín Augusta studoval na pražské Akademii v ateliéru profesora Ottenfelda. Po studiu dále rozvíjel své výtvarné dovednosti v malířské škole v Alžíru, v Londýně a Paříži. Ve Francii se aktivně účastnil tamějšího uměleckého života a také…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 7 000 - 8 500 Kč CZK