-
Pavel Čampulka
(1943)
Most
No.: 277Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Akt
No.: 276Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
No.: 275Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:34
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Žena
No.: 274Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Stanisalv Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 273Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:32
tisk, 16 x 20 cm, sign. PD Stan. Kulhánek 1938, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Cesta
No.: 272Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Kulhánek
Partie z Kladna
No.: 271Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:30
tisk, 14 x 20 cm, sign. LD Stan. Kulhánek 1935, rám
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Pavel Čampulka
(1943)
Krystal
No.: 270Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Voda
No.: 269Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stavidla
No.: 268Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Kompozice
No.: 267Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
No.: 266Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
No.: 265Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:24
lept, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Bez názvu
No.: 264Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:23
lept, 45,5 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Čampulka
(1943)
Stroje
No.: 263Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:22
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, e/a
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička
(1955)
Čtyři zámotky
No.: 262Auction price: 550 CZK (23 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:21
litografie, grafický list, 1991, 74,5 x 44 cm, sign. PD Jan Měřička 91, rám, č. 1
Current price: 550 CZK (23 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Pech
Obrazce
No.: 261Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:20
akryl, asambláž, plátno, 1992, 60 x 39 cm, sign. PD Pech 92, rám
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Maixner
Kristus na hoře Olivetské
No.: 260Auction price: 13.300 CZK (555 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:19
olej, plátno, 1872, 26/7, 67 x 56 cm, sign. PD Karel Maixner 1872, rám
Current price: 13.300 CZK (555 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1942)
Tatry s jezerem
No.: 259Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:18
olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám
Current price: 56.600 CZK (2.359 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Houra/ K. Šindelář
Jistoty života
No.: 258Auction price: 36.600 CZK (1.525 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:17
dřevěný reliéf, 1978, základní deska 172 x 81; 8 x (40 x 36) cm, značeno ze strany
Current price: 36.600 CZK (1.525 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Kapoun
(1902-1963)
Srbsko
No.: 256Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:15
akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší III
No.: 255Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:14
kombinovaná technika, sololit, 47 x 45,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší II
No.: 254Auction price: 6.650 CZK (278 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:13
kombinovaná technika, sololit, 71 x 51 cm, sign. PD J. Kalašová, rám, DU poškozeno
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Květinové zátiší I
No.: 253Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:12
olej, sololit, 85 x 74,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jarmila Svobodová Kalašová
(1927)
Ikarky
No.: 252Auction price: 16.600 CZK (692 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:11
kombinovaná technika, sololit, 78 x 112 cm, sign LD J. Kalašová, rám
Current price: 16.600 CZK (692 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:09
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Fasáda katedrály v Rouenu
No.: 248Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:07
vernis mou (měkký kryt), 1913, 33 x 30 cm, PU monogr v tisku TFŠ, rám , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED