auction history

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    I. Kyncl, V. Chramostová a J. Ruml (1990)

    No.: 12

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:11

    fotografie, 25 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    M. Horníček ležící (1964)

    No.: 11

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:10

    fotografie, 18 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich se sochou

    No.: 10

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:09

    fotografie, 18,5 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich a Miroslav Horníček

    No.: 9

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:08

    fotografie, 11 x 16,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    No.: 8

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:07

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    František Vláčil s Miroslavem Ondříčkem (1999)

    No.: 7

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:06

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Brdečka

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:05

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:04

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    No.: 4

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:03

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Juraj Herz

    No.: 3

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:02

    fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:01

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    No.: 1

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 20:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    No.: 703

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:38

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    No.: 702

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:37

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    No.: 696

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:31

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Iva Hüttnerová

    Liška v zimě

    No.: 686

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:21

    litografie, 2007, 12,5 x 20,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 07, autorský tisk, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Toyokuni III Kunisada

    (1786-1864)

    Samurajové před soubojem (diptych)

    No.: 677

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:12

    2 x japonský dřevoryt, 37 x 25 cm

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Vedle

    No.: 676

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:11

    lept, 1995, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 28/40, pokrčený papír, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Bez úmyslu

    No.: 675

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:10

    lept, 1993, 15,2 x 9,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 34/40, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    M. Jahn: Bezkydy (horská lyrika)

    No.: 674

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:09

    bibliofilie, 23,7 x 16,4 cm

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Laštůvka

    (1913-1996)

    Tančící ženy (PF 1981)

    No.: 673

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 16:08

    linoryt, 1980, 13 x 9,3 cm, sign. PD Laštůvka 80, lehce zažloutlý papír, the disciple of prof. V. Makovsky, member of SCVU

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Slíva

    Dvě ruce, jedny záda

    No.: 663

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:58

    suchá jehla, 2007, 30 x 18 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/10, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    Konvolut 63 grafik

    No.: 662

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:57

    63 litografií, formáty např. 13 x 8 cm, 10 x 7,5 cm, všechny sign. Cinybulk

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    No.: 653

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:48

    litografie, 32 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 99/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    No.: 652

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:47

    litografie, 2007, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 26/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá noc

    No.: 651

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:46

    litografie, 2009, 26 x 42 cm, sign. PD J Valečka , č. 96/100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Krajina s pastevcem

    No.: 648

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:43

    lept, 12,7 x 19,5 cm, otisk z konce 18. století

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Merkur a Argus

    No.: 647

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:42

    lept, 1662, 14,9 x 21,6 cm, otisk z konce 18. století

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Claude Lorrain (Gellée)

    (1604/5?-1682)

    Čas, Apolón a Čtyři roční doby

    No.: 646

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:41

    lept, 1662, 19,3 x 24,8 cm, otisk z konce 18. století

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Frans van Bloemen (Horizonti)

    (1662-1749)

    Obelisk

    No.: 645

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:40

    lept, 23,4 x 17,2 cm, otisk z konce 18. století

    Current price: 800 CZK (32 €)