• Jiří Načeradský

    No.: 1

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:00

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 2

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:01

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 3

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:02

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 4

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:03

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    No.: 5

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:04

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 6

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:05

    akvarel, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    No.: 7

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:06

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Načeradský , oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    No.: 8

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    No.: 9

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:08

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Jezdec

    No.: 10

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:09

    suchá jehla, 1965, 32,8 x 24,7 cm, sign. PD Načeradský 65, autorský tisk, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 11

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:10

    tuš, papír, 1963, 40,7 x 28,6 cm, monogramováno PD 17 10 63 N, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 12

    Auction price: 58.000 CZK (2.320 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:11

    oil on canvas , 2012, 89 x 116 cm, signed lower/right Na_eradsk_, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    No.: 13

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:12

    watercolor, pastel, paper, 1978, 59 x 41,5 cm, signed lower/right Na_eradsk_ 78, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    No.: 14

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 15

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    No.: 16

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:15

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    No.: 17

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:16

    litografie, 2010, 32,5 x 38 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    No.: 18

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:17

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    No.: 19

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:18

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    No.: 20

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:19

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 21

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:20

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 22

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:21

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    No.: 23

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:22

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    No.: 24

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:23

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 25

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:24

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    No.: 26

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:25

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    No.: 27

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:26

    lithography, 2010, 32,4 x 48,5 cm, signed middle/lower Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 28

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:27

    lithography, 2010, 32,5 x 38 cm, signed middle/lower Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    No.: 29

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:28

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Jiří Načeradský

    No.: 30

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 02. 03. 2019 18:29

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)