-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich und die Schweiz
No.: 1017Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:41
kolorovaný oceloryt, 35 x 35,5 cm, W. Alt, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Frankreich
No.: 1018Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:42
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,4 cm, C. Poppey, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, dva listy, místy pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Nordostliches Frankreich
No.: 1019Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:43
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 40,3 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südwestliches Frankreich
No.: 1020Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:44
kolorovaný oceloryt, 34,7 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Südöstliches Frankreich
No.: 1021Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:45
kolorovaný oceloryt, 35 x 40,2 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland
No.: 1022Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:46
kolorovaný oceloryt, 31,5 x 36,5 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland Übersicht der Politischen eintheilung
No.: 1023Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:47
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 41 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Stieler
(1775-1836)
Fluss und Bergkarte von Deutschland
No.: 1024Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:48
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 40,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Abraham Ortelius
(1527-1598)
Mapa Čech
No.: 1025Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:49
mědiryt, 33,5 x 50,5 cm, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
No.: 1026Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:50
tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Konvolut map
No.: 1027Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:51
18x mapa, 46 x 60 cm, soubor volných příloh z Ottova zeměpisného atlasu, mapa Itálie, Jižní Asie, Evropa, Německo, Země Koruny České, Jižní Amerika, Francie, Středozemské moře, Evropské Rusko, Země Alpské, Střední Amerika, Světová doprava a osadní državy, planiglogy, obloha a země, Palestina, Belgie…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Georg Matthaüs Seutter
(1678-1757)
Alegorická mapa Ostrov lásky
No.: 1028Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:52
kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rigobert Bonne
(1727-1795)
Mapa Jižní Ameriky
No.: 1029Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:53
ručně kolorovaná mědirytina, ruční papír, 1762, 30 x 43,5 cm, uprostřed slepený papír, na papíře zahnědlé skvrny, při pravém okraji tisku zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Amerika
No.: 1030Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:54
kolorovaná mědirytina, 1746, 47 x 55 cm, rám, v dolní části natrženo a slepeno, stopy po bělobě, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Archiducatus Austriae Inferioris
No.: 1031Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:55
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie
No.: 1032Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:56
kolorovaná mědirytina, 1750, 47 x 59 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hispaniae et Portugalliae Regna
No.: 1033Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:57
kolorovaná mědirytina, 43,5 x 54,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a místy při okrajích natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Gouvernement General de L´Isle de France
No.: 1034Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:58
kolorovaná mědirytina, 1754, 49,5 x 53,5 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý, místy skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Occidentale de L´Empire de Russie
No.: 1035Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:59
kolorovaná mědirytina, 1750, 48,5 x 63 cm, uprostřed přeloženo a zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Circulus Saxoniae Inferioris
No.: 1036Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:00
kolorovaná mědirytina, 48,5 x 57,3 cm, uprostřed přeloženo a na několika místech zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae
No.: 1037Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:01
kolorovaná mědirytina, 1748, 50,5 x 55 cm, uprostřed přeloženo, papír zašlý a ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae
No.: 1038Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:02
kolorovaná mědirytina, 49,5 x 58 cm, uprostřed přeloženo, při okrajích ohmataný a místy natržený papír, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
M. Brion
Etats de Boheme
No.: 1039Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:03
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hondius
Mapa Čech
No.: 1040Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:04
mědirytina, 1613, 41 x 54,5 cm, rám, papír zašlý, uprostřed přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
No.: 1041Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:05
mědirytina, 48 x 58 cm, rám, na papíru na několika místech skvrny, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Brdy část hřebeny
No.: 1042Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Dolní Berounka
No.: 1043Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Soutok Sázavy s Vltavou
No.: 1044Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1045Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marko Čermák
(1940)
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1046Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED