Fine art form 19th to 21st century (163rd auction) - online part

part of 163rd auction which will be offered only on web page
pre-sale exhibition will be since February 11th till February 21nd 2019 from 10-12, 13-18 o´clock

  • Joachim Albrecht

    (1913-1997)

    Geometrická kompozice

    No.: 600

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:00

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Estimate: v CZK

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dělostřelci před lávkou

    No.: 601

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:01

    lept, 24,7 x 28,8 cm, sign. PD AJ. Alex, zažloutlý papír, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: v CZK

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    No.: 602

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:02

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Estimate: v CZK

  • Jitka Anlaufová

    Květ

    No.: 603

    Auction price: 7.600 CZK (304 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:03

    olej, plátno, 2009, 30 x 30 cm, sign. vzadu Anlaufová 2009, studied at The Secondary School of Arts in Prague - Art subject, the disciple of prof. R. Kolar, M. Knizak and F. Hodonsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 7.600 CZK (304 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavla Aubrechtová

    Portrét

    No.: 604

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:04

    dřevořez, 32,5 x 34,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Estimate: v CZK

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Dva pohledy na zimní ves

    No.: 605

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:05

    2x olej, plátno, 18 x 30/18 x 30 cm, oba sign. PD A. Augusta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6380 History of bids

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín

    No.: 606

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:06

    tuš, papír, 21 x 29 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Drábské světničky

    No.: 607

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:07

    tuš, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    No.: 608

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:08

    tuš, papír, 28,5 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka I.

    No.: 609

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:09

    tuš, akvarel, papír, 19 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko I.

    No.: 610

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:10

    tužka, papír, 14,8 x 20,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko II.

    No.: 611

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:11

    tužka, papír, 21 x 28 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko III.

    No.: 612

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:12

    tužka, papír, 21 x 29,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IV.

    No.: 613

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:13

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko V.

    No.: 614

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:14

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VI.

    No.: 615

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:15

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VII.

    No.: 616

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:16

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko VIII.

    No.: 617

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:17

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko IX.

    No.: 618

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:18

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko a železnobrodsko X.

    No.: 619

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:19

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka II.

    No.: 620

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:20

    tuš, papír, 19,5 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka III.

    No.: 621

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:21

    tuš, papír, 29 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka IV.

    No.: 622

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:22

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka V.

    No.: 623

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:23

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Matka VI.

    No.: 624

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:24

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Stará žena

    No.: 625

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:25

    tužka, papír, 30 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    No.: 626

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:26

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka

    No.: 627

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:27

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U kadeřníka II.

    No.: 628

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:28

    tužka, papír, 20,5 x 14,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    No.: 629

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 02. 2019 08:29

    tužka, papír, 7,3 x 22 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Estimate: v CZK