Portréty

  • Ota Janeček

    Portrét Vlastimila Brodského

    No.: 19

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 16:57

    charcoal, pastel, paper, 1956, 50,5 x 37 cm, signed lower/right Ota Jane_ek 1956, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Arnold Böcklin

    (1827-1921)

    Autoportrét s podpisem

    No.: 35

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 16:59

    heliogravura, inkoust, 1897, 25,4 x 20,2 cm, sign. LD A. Böcklin 1. II. 1897, světlotisková varianta Böcklinova malířského autoportrétu s vlastnoručním autorovým podpisem z roku 1897, LD popsáno: Böcklin věnoval s vlastním podpisem Švabinskému, který mně portrét daroval,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • František Vobecký

    (1902-1991)

    Portrét dívky

    No.: 15

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:01

    akvarel, tuš, papír, 44 x 32 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Františka Vobeckého, rám, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét děvčátka (Jarmilka)

    No.: 18

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:02

    oil on canvas, 1930, 45 x 35 cm, signed lower/left Vik, rám, verso inscription/label, signature slightly covered , Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, cons…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Justus Sustermans

    No.: 86

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:03

    lept, 24,8 x 16,3 cm, značeno LD Ant. van Dyck fecit aqua forti,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    No.: 85

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:04

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp.,

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    No.: 84

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:05

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp,

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    No.: 83

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:06

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Paulus Pontius

    No.: 82

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:07

    mědirytina, lept, 24 x 17,7 a 23 x 16 cm,

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    No.: 96

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:08

    litografie, 1924, 32 x 26,8 cm, PU značeno na kameni MŠvabinský 1924, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Acade…

  • Bedřich Šimonovský

    (1871)

    Mistr Jan Hus

    No.: 14

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:09

    bronze relief, 1937, 33 x 25 cm, marked LD B. Šimonowský 1937, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Portrét sochaře Josefa Mařatky

    No.: 40

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:10

    vernis mou, 1908, 26 x 19 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    M. R. Štefánik

    No.: 44

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:11

    suchá jehla, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Umělcův autoportrét

    No.: 41

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:12

    lept, 16 x 11 cm, sign. PD T.F. Šimon, LD autorské razítko, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Tamara Karsavina

    No.: 29

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:13

    litografie, 27,8 x 24,7 cm, sign. PD Viktor Stretti, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Academy in Munich, member of The Man…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Ferdinand Stašek

    (1888-1935)

    Portrét chlapce

    No.: 98

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:14

    oil on carton , 1921, 38 x 29,5 cm, signed upper/right Stašek, rám, small damages on a frame,

  • Jiří Slíva

    Vincent van Gogh

    No.: 25

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:16

    serigrafie, 19,5 x 17 cm, sign. PD jiří Slíva, č. 71/200, papír místy ušpiněn, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    No.: 16

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:17

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie)

    (1606-1669)

    Autoportrét - Rembrandt

    No.: 88

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:18

    oil, canvas, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, painting at some places damaged

  • Eduard Manet

    (1832-1883)

    Berthe Morisot

    No.: 80

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:19

    lept, 1910, 11 x 7 cm, přichyceno v papírové paspartě,

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    No.: 13

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:20

    lept, suchá jehla, 1979, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, 33/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    No.: 92

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:21

  • Johann Balzer

    (1738-1799)

    Wenceslaus Budowecz - Václav Budovec z Budova

    No.: 81

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:22

    lept, 15,5 x 9 cm, značeno PD Balzer fec., rám, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    No.: 62

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:23

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, , disciple of A. Kalvoda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Wagner

    (1937)

    Jan Werich - Na Kampě

    No.: 20

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:24

    fotografie, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Milan Wagner, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 89

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:25

    litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Autoportrét

    No.: 65

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:26

    akvatinta, 15,5 x 12 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, The M…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    No.: 61

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:27

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    No.: 57

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:28

    dřevoryt, 1919, 19 x 15,2 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Ludwig van Beethoven

    No.: 39

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 17:29

    suchá jehla, 44 x 32,3 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)