• František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    No.: 117

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:02

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    No.: 121

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:04

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architectur…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    No.: 125

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:06

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    No.: 127

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:08

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    No.: 150

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:10

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    No.: 151

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:12

    collage, drypoint , paper , 1965, 32 x 29 cm, signed on lower/right Jiří Slíva, rám, no. 1/50, small damages on a frame, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    No.: 152

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:14

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    No.: 153

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:16

    copper engraving , 48,5 x 34 cm, signed: Ant. van dyck pinxit., lower/middle signature: Paulus Pontius scupsit., lower/right signature: C. vander Stock excudit., folded in the middle, torn at the edges 2 x, slightly crumpled paper,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    No.: 168

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:18

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    No.: 102

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:20

    mědirytina, 21 x 16 cm, značeno. PD A. H. Payne del. et sc., lehce zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    No.: 103

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:22

    mědirytina, 19 x 15 cm, značeno. PD A. H. Payne, na horním okraji papír ušpiněn od barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    J. Želivský

    No.: 104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:24

    tuš, papír, 28 x 20 cm, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    No.: 105

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:26

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    No.: 106

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:28

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    No.: 107

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:30

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hart

    Galileo

    No.: 108

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:32

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige, při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    No.: 109

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    No.: 110

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:36

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    No.: 111

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:38

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Francis Drake

    No.: 112

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:40

    mědirytina, 13,8 x 11,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Picture in the possesion of Sir T. F. Eliott Drake, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Andrea Palladio

    No.: 113

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:42

    mědirytina, 13,5 x 11 cm, značeno PD C. Cook sculpt.; LD L. Bigleoschi pinxt. , mírně zažloutlý papír, na pravém okraji papír zažloutlý,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    No.: 114

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:44

    ručněkolorovaná mědirytina, 1815, 23,6 x 37,5 cm, sign. PD Nach der Natur gemalt und gestochen zu Wien von S. von Perger 1815, podobizna Gottlieba von Weyrothera, který byl hlavní jezdec Španělské jezdecké školy ve Vídni od roku 1813 a ředitel od roku 1814 do roku 1833., mírně zažloutlý papír, na ok…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    No.: 115

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:46

    dřevoryt, 1930, 13 x 12,1 cm, pod grafikou na papíru vytištěno: Emil Pacpvský: K osmdesátinám presidenta T. G. Masaryka (Dřevoryt 1930),

    Current price: 300 CZK (12 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    No.: 116

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:48

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    No.: 118

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:50

    ocelorytina, 5,5 x 5,8 cm, II. stav, oříznuto, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    No.: 119

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:52

    lept, 9,8 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    No.: 120

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:54

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    No.: 122

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:56

    dřevoryt, 25 x 16 cm,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Bohumil Hrabal

    No.: 123

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:58

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    No.: 124

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:00

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)