• Pietr Claesz- kopie

    Zátiší s ústřicemi

    No.: 655

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:00

    olej, plátno, 38 x 53 cm, rám

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

  • Melchior de Hondecoeter - kopie

    Drůbež v zahradě

    No.: 656

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:01

    olej, plátno, 68 x 100 cm, sign. LD, rám, krakeláž

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Pietro Antonio Rotari (následovník)

    (1707-1762)

    Čtenářka dopisu

    No.: 657

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:02

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Camillle Corot - kopie

    Stavení

    No.: 658

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:03

    olej, plátno, 33,5 x 41,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    No.: 659

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:04

    olej, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD Kloc, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    No.: 660

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:05

    olej, překližka, 65 x 118 cm, sign. PD V. Rolín, rám, the disciple of prof. Samberger

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Staré domy v Pelhřimově I.

    No.: 661

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:06

    olej, karton, 1913, 23 x 31 cm, sign. LD J. Honsa 1913, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Martinem Kodlem, vzadu ve výřezu popsáno autorem, the disciple of prof. J. Marak

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Chalupa v Koníkově na Vysočině

    No.: 662

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:07

    olej, karton, 27 x 33 cm, sign. LD Kloc 1973, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Kameničky

    No.: 663

    Auction price: 65.000 CZK (2.600 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:08

    olej, plátno, 1908, 70 x 94 cm, sign. LD G. Macoun, rám, vzadu štítek s popisem díla, the disciple of V. Jansa, Al. Kalvoda, Ant. Slavícek

    Current price: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    No.: 664

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:09

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    No.: 665

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:10

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    No.: 666

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:11

    olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Dívka z Domažlic

    No.: 667

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:12

    olej, dřevo, 43 x 28,5 cm, sign. LD J. Šebek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    No.: 668

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:13

    olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Portrét chlapce

    No.: 669

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:14

    pastel, papír, 1924, 50 x 41,5 cm, sign. LD K. Špillar V. 1924, rám

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Zrzavý

    Autoportrét (14 letý)

    No.: 670

    Auction price: 95.000 CZK (3.800 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:15

    Current price: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 671

    Auction price: 32.000 CZK (1.280 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:16

    olej, akryl, karton, 1972, 44,5 x 32,5 cm, sign. NU Bělocvetov 72, rám, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 32.000 CZK (1.280 €)

  • František Foltýn - připsáno

    (1891-1976)

    Abstraktní kompozice

    No.: 672

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:17

    olej, karton, 39 x 55 cm, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen posudek Dr. J. Hlušičky, předního znalce díla F. Foltýna, autora jeho monografií a řady výstav,

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

  • Jiří Načeradský

    Z cyklu Invaze

    No.: 673

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:18

    akryl, lepenka, 1977, 55 x 51 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Anna Staritski

    (1908-1981)

    No.: 674

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:19

    tuš, kvaš, koláž, kombinovaná technika, 55,7 x 75 cm, sign. PD Staritski, při okrajích poškozeno

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Ladislav Maria Wagner

    Pozdrav z Yokohamy

    No.: 675

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:20

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Oldřich Jelínek

    Start vzducholodi

    No.: 676

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:21

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    No.: 677

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:22

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Josef Liesler

    Muž v zeleném kabátu

    No.: 678

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:23

    akvarel, tuš, papír, 1956, 40,5 x 29,5 cm, sign PD Liesler 1956, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír mírně pokrčen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Portrét muže

    No.: 679

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:24

    akvarel, tužka, papír, 1956, 40 x 29,5 cm, sign. LD Liesler 1956, kousek papíru na horním okraji utržen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group …

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    No.: 680

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:25

  • Jan Otava

    (1950)

    Tetovaný

    No.: 681

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:26

    kombinovaná technika, papír, 2003, 62,5 x 45 cm, sign. PD J. Otava 2003, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    No.: 683

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:28

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Brázda

    Postava

    No.: 684

    Auction price: 7.800 CZK (312 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:29

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 7.800 CZK (312 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    No.: 685

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:30

    airbrush, papír, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2007, rám