• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    No.: 1

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    No.: 2

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:01

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Juraj Herz

    No.: 3

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:02

    fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    No.: 4

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:03

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    No.: 5

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:04

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Brdečka

    No.: 6

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:05

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    František Vláčil s Miroslavem Ondříčkem (1999)

    No.: 7

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:06

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    No.: 8

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:07

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich a Miroslav Horníček

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:08

    fotografie, 11 x 16,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich se sochou

    No.: 10

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:09

    fotografie, 18,5 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    M. Horníček ležící (1964)

    No.: 11

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:10

    fotografie, 18 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    I. Kyncl, V. Chramostová a J. Ruml (1990)

    No.: 12

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:11

    fotografie, 25 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    No.: 117

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:02

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    No.: 121

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:04

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architectur…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    No.: 125

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:06

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    No.: 127

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:08

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    No.: 150

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:10

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    No.: 151

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:12

    collage, drypoint , paper , 1965, 32 x 29 cm, signed on lower/right Jiří Slíva, rám, no. 1/50, small damages on a frame, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    No.: 152

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:14

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    No.: 153

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:16

    copper engraving , 48,5 x 34 cm, signed: Ant. van dyck pinxit., lower/middle signature: Paulus Pontius scupsit., lower/right signature: C. vander Stock excudit., folded in the middle, torn at the edges 2 x, slightly crumpled paper,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    No.: 168

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:18

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm,

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    No.: 102

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:20

    mědirytina, 21 x 16 cm, značeno. PD A. H. Payne del. et sc., lehce zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    No.: 103

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:22

    mědirytina, 19 x 15 cm, značeno. PD A. H. Payne, na horním okraji papír ušpiněn od barvy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    J. Želivský

    No.: 104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:24

    tuš, papír, 28 x 20 cm, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    No.: 105

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:26

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    No.: 106

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:28

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    No.: 107

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:30

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hart

    Galileo

    No.: 108

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:32

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige, při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    No.: 109

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    No.: 110

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 10:36

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček,

    Current price: 100 CZK (4 €)