Ikona Bohorodičky

    No.: 557

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:00

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Pravoslavná ikona

    No.: 558

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:01

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    No.: 559

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:02

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    No.: 560

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:03

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    No.: 561

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:04

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    No.: 562

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:05

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    No.: 563

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:06

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Na Nových řekách u Třeboně

    No.: 564

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:07

    olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    No.: 565

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:08

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    No.: 566

    Auction price: 70.000 CZK (2.800 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:09

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, the disciple of prof. Bukovac, Roubalik and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma

    Current price: 70.000 CZK (2.800 €)

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    No.: 567

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:10

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    No.: 568

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. R. Ottenfeld and V. Hynais, member of JUV

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    No.: 569

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:12

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • (Albert Markowski) Marks

    (1870-1941)

    Krajina s akvaduktem

    No.: 570

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:13

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    No.: 571

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:14

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    No.: 572

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:15

    olej, plátno, 1925, 113 x 142 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1925, rám,

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    No.: 573

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám,

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    No.: 574

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Bartoš

    (1926-2010)

    Samota

    No.: 575

    Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:18

    akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

    Current price: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Vít Blažek

    (1904-1966)

    No.: 576

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:19

    olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of M. Malina, The Ukrainian Academy in Prague, the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague and prof. F. Troster at The Academy of Perfor…

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na výletě

    No.: 577

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:20

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Letní den

    No.: 578

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:21

    olej, karton, 51 x 73 cm, sign. PD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vesnice na podzim

    No.: 579

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:22

    olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Hlavsa

    Pohled do kraje

    No.: 580

    Auction price: 5.200 CZK (208 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:23

    olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození,

    Current price: 5.200 CZK (208 €)

  • Karel Holec

    (1900-1968)

    Podzim

    No.: 581

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:24

    olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    No.: 582

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:25

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    No.: 583

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:26

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    No.: 584

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:27

    olej, dřevo, 1949, 23 x 35,5 cm, sign. LD Jan Jílek 49, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • R. Kos

    Kostel sv. Jakuba v Brně

    No.: 585

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:28

    olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    No.: 586

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:29

    olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)