• Krištof Kintera

    (1973)

    No.: 686

    Auction price: 22.000 CZK (880 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:31

    airbrush, papír, 2007, 70 x 100 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2007, rám

    Current price: 22.000 CZK (880 €)

  • Otto Placht

    No.: 687

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:32

    akryl, kvaš, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Otto Placht

    Psychotropy II

    No.: 688

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:33

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Karel Appel

    (1921-2006)

    No.: 689

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:34

    litografie, 1969, 32,5 x 50 cm, sign. PD Appel 69, rám, č. 38/100, na rámu drobná poškození

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Red, Blue and Yellow Spheres

    No.: 690

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:35

    litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    No.: 691

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:36

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, dokumentace přiložena, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    No.: 692

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:37

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    No.: 693

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:38

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    No.: 694

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:39

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    No.: 695

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:40

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 26: Dante znovu nabyl svého zraku

    No.: 696

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:41

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 8: Beatrice v největší kráse

    No.: 697

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:42

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picador et Torero Attendant le Paseo de Cuadrillas

    No.: 698

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:43

    linoryt, 27 x 32,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Viktor Vasarely

    (1908-1997)

    No.: 699

    Auction price: 23.000 CZK (920 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:44

    serigrafie, 65,5 x 65 cm, sign. PD Vasarely, č. 173/275

    Current price: 23.000 CZK (920 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Diam

    No.: 700

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:45

    serigrafie, 1988, 59 x 52 cm, sign. PD Vasarely

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Photon

    No.: 701

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:46

    serigrafie, 1988, 52, 5 x 52 cm, sign. PD Vasarely

  • Jitka Bezúrová

    Rozprávkový strov

    No.: 702

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:47

    lept, 1987, 31,5 x 24 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, č. 17/20, v horní části papír nenápadně rozvlněn,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Róbert Brun

    Jazzman

    No.: 703

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:48

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,7 cm, sign. PD Brun 85, 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Brunovsky and V. Hloznik

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    No.: 704

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:49

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Brunovsky and V. Hloznik

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zdenek Bugáň

    Nekonečné dialogy III.

    No.: 705

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:50

    lept, akvatina, mezzotinta, 15,9 x 10,4 cm, sign. PD Bugáň 1985, 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Bubak

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Černý

    Žena v punčochách

    No.: 706

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:51

    lept, 1988, 15,7 x 9,9 cm, sign. PD Černý Stanislav 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Grečner

    (1944-2015)

    Hic sunt leones

    No.: 707

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:52

    lept, akvatinta, 1988, 15,8 x 9,7 cm, sign. PD Dušan Grečner 1988, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Robert Jančovič

    Sochy

    No.: 708

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:53

    lept, mezzotinta, 15,9 x 9,8 cm, sign. PD R. Jančovič, 63/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Alexej Kraščenič

    Bon pari

    No.: 709

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:54

    lept, 1989, 29,5 x 16,8 cm, sign. PD Kraščenič 89, č. 6/35, pravý horní a dolní levý roh papíru lehce pokrčen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Moře

    No.: 710

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:55

    lept, 1987, 20,5 x 20,8 cm, sign. PD Karlo Ondreička 87, autorský tisk, zažloutlý papír, na levém okraji je papír nepatrně pokrčen, , the disciple of A. Brunovsky

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    No.: 711

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:56

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100,

  • Igor Piačka

    Forever

    No.: 712

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:57

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD I. Piačka 07, rám, autorský tisk

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Igor Piačka

    Zverokruh

    No.: 713

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:58

    lept, 1997, 22,7 x 23 cm, sign. PD Igor Piačka 97, rám, autorský tisk

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Problémy s gravitáciou II.

    No.: 714

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:59

    lept, 1988, 29 x 21 cm, sign. PD Dušan Polakovič 88, č. 47/100,

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    No.: 715

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 09:00

    tisk, kombinovaná technika, 28 x 19,5 cm, sign. PD Mária Rudavská, č. 1/15,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)