• Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Vlastní podobizna v baretu s perem

    No.: 160

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:39

    mědirytina, 1638, 13 x 10 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 233, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s širokým nosem

    No.: 161

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:40

    mědirytina, 1630, 7 x 5,5 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 208, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét s nakloněnou hlavou dopředu

    No.: 162

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:41

    mědirytina, 1628, 4,3 x 4 cm, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 209, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    (1606-1669)

    Autoportrét

    No.: 163

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:42

    mědirytina, 11,5 x 6,3 cm, značeno DU v desce Rembrandt f. 1645, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Rembrandt van Rijn

    (1606-1669)

    Rembrandt´s Father (Rembrandtův otec)

    No.: 164

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:43

    mědirytina, 16,3 x 12,8 cm, značeno LD Rembrandt pinx. , PD Appolsd sc., papír na pravém okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Johhan Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Srnec

    No.: 165

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:44

    mědirytina, 1765, 27,4 x 22,7 cm, značeno LD v desce Joh. Elias Ridinger. PD Martin Elias Ridinger sculps., zažloutlý papír, na papíře zažloutlé skvrnky,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Krocení koně

    No.: 166

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:45

    mědirytina, 23,5 x 31,6 cm, značno LD J. El. Ridinger pinsc. Et del.; PD Martin Elias Ridinger filio meo ceri incis,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludwig Richter

    (1803-1884)

    Pravčická brána

    No.: 167

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:46

    kolorovaná mědirytina, 9,8 x 15 cm, značeno v desce LD gez. L. Richter, PD gest. v.JJ Hinchliff, při okrajích nepatrně zašpiněno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Conrad Caspar Rordorf

    (1800-1847)

    L´Auberge du Rigi Kulm

    No.: 168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:47

    akvatinta, 14 x 19,8 cm, značeno LD A. Schmid. del. a PD C. Rordorf sculp., Zurich chez Hy.Fuessli & Ce., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • různí autoři

    Konvolut starých map

    No.: 169

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:48

    6x mědirytina, Plan du Siege de Bouchain, 31,2 x 37,7; Plan de la Bataille D´Audenarde, 17,5 x 29, při okraji potrhaný papír; 2x Půdorys města Corbie v Pikartii s obléháním r. 1637, 29 x 36,5, přeložený, pokrčený papír, velké skvrny na papíře;, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Aegidius Sadeler

    (1570-1629)

    Poutník

    No.: 171

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:50

    mědirytina, 17 x 20,5 cm, značeno LD v desce Sadel sculp., rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Johannes Sadeler

    (1550-1600)

    Tanec nymf

    No.: 172

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:51

    mědirytina, papír, plátno, 20 x 25 cm, značeno LD Ioa Sadl. inue et Sculps, Du M. de vos figur , uprostřed patrné přeložení, zahnědlý papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • August Schleich

    (1814-1865)

    Vydra říční

    No.: 173

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:52

    kolorovaná litografie, 22,7 x 32,5 cm, LD značeno na kameni AS , vyryl S. Minsinger, vydal Th. Driendl, München, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jakob Matthias Schmuzer

    (1733-1811)

    Odysseus unášející syna Andromaché

    No.: 174

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:53

    rytina, 1778, 41,5 x 29 cm, značeno LD v desce Biné par son Altesse Royal le Prince Albert de Saxe Teschen & c. a PD gravé á Vienne par Jac. Schmuzer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • B. Schwarz

    Pomník maršála Radeckého

    No.: 175

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:54

    ocelorytina, 18 x 12,5 cm, rám, mírně odřený rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • John Smith

    (1652-1742)

    George Prince of Wales

    No.: 176

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:55

    mezzotinta, 1717, 30,5 x 25,3 cm, DU značeno v desce J. Smith fecit. 1717, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • John Smith

    (1652-1742)

    Gulielmus Dolben

    No.: 177

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:56

    mezzotinta, 1709, 35,1 x 25,2 cm, PD značeno v desce I. Smith fec., Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • John Smith

    (1652-1742)

    Kuřáci (podle E. van Hemskirkeho)

    No.: 178

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:57

    mezzotinta, 21,2 x 16,8 cm, PD značeno v desce J. Smith fec. et ex., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • John Smith

    (1652-1742)

    Daniel v jámě lvové

    No.: 179

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:58

    mezzotinta, 23,9 x 18 cm, PD značeno v desce I. Smith ex., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • John Smith

    (1652-1742)

    Mars a Venuše

    No.: 180

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 12:59

    mezzotinta, 27,1 x 20,4 cm, LD značeno v desce I. Smith, zašpiněný, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • John Smith

    (1652-1742)

    Jeptiška u zpovědi

    No.: 181

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:00

    mezzotinta, 15,2 x 12,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ferdinand Staeger

    (1880-?)

    Bohyně

    No.: 182

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:01

    kolorovaný lept, 25 x 19 cm, sign. PD F. Staeger, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

  • Johann Christoph Steinberger

    (1680-1727)

    Assyrius

    No.: 183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:02

    mědirytina, 31,2 x 19 cm, značeno PD I. C. Steinberger, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    No.: 184

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:03

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Rudolf Johann Störcklin

    (1723-1756)

    Narození páně

    No.: 185

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:04

    mědirytina, 30 x 18 cm, značeno PD Rudolph StorcKlin Cath, sc. A.V. , při spodním okraji zahnědlé skvrny,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Georg Straub

    (1805-1877)

    Vue de Glacier de Rosenlaui et des Monts Wellhorn et Wetterhorn

    No.: 186

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:05

    akvatinta, 1845, 13,1 x 17,3 cm, značeno LD Dessiné par Straub. a PD Gravé par Weber., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pierre Francois Tardieu

    (1711-1771)

    Námořní bitva

    No.: 187

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:06

    lept, 1763, 21,7 x 39,8 cm, značeno PD P. F. Tardieu Sculpt. 1763; LD G. De St. Aubin del., papír zašlý, lehce ušpiněn, na třech místech přeložen,

  • David Teniers

    (1610-1690)

    La Boudiniere

    No.: 188

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:07

    rytina, 21,2 x 31,2 cm, zašpiněný papír, nalepeno na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    No.: 189

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:08

    kolorovaná kamenorytina , 18,1 x 31,4 cm, č. 9, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    No.: 190

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 13:09

    kamenorytina, 19,8 x 35,5 cm, č. 12, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)