• Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 233903

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:39

    lept, 26,7 x 19,3 cm, sign. PD V. Souček, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Čert a sedlák

    No.: 233904

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:40

    litografie, 1969, 19 x 14,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 15/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 233911

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:41

    olej, lepenka, 35 x 51 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    No.: 234965

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:42

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    No.: 234971

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:43

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Libuše Voříšková

    Předjaří

    No.: 234973

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:44

    vytiíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    No.: 234974

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:45

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    No.: 234975

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:46

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Muller and P. Dillinger at The State Graphic School in Prague, the private disciple of F. Hornik, member of SCSVU

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Březiny na Českomoravské vysočině

    No.: 234976

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:47

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • J. Škvára

    Předjaří

    No.: 234977

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:48

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex Libris Ing. Ot. Hradečný

    No.: 235981

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:49

    dřevoryt, 1936, 12,1 x 8 cm, LD značeno ve štočku JV., Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Karel Troníček

    (1892-?)

    Dojičky

    No.: 237251

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:50

    tužka, papír, 20 x 28,5 cm, sign. PD Karel Troníček, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and A. Bromse at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    No.: 237252

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:51

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • R. Šimková

    Motýli

    No.: 238849

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:52

    akvarel, papír, 17,5 x 12 cm, sign. PD R. Šimková, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    No.: 239462

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:53

    lithography , 19,7 x 27,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    No.: 239662

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:54

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Dagmar Černá

    Hýl

    No.: 239753

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:55

    dřevořez, 21,3 x 15,1 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 96/150, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. K. Svolinský at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ornament

    No.: 240905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:56

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD Hořánek, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • monogramista MR

    Strom

    No.: 240944

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:57

    linoryt, 58 x 44 cm, monogr. PD MR, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Ležící dívka

    No.: 240947

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:58

    litografie, 1983, 46 x 36,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová 83, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pražské střechy

    No.: 240948

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 14:59

    litografie, 1970, 39,6 x 58,2 cm, sign. DU J. Peca 70, autorský list, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pohled na Týnský chrám

    No.: 240949

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 15:00

    litografie, 1970, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU Peca 70, č. 94/100, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Maxmilián Švabinský

    František Palacký III.

    No.: 240950

    Planned termination: 06. 05. 2020 15:01

    litografie, 1912, 47 x 33,5 cm, sign. PD MŠvabinský, zažloutlý papír, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of…

  • Josef Kaplický

    (1899-1962)

    Stojící ženský akt

    No.: 240951

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 15:02

    litografie, 1942, 45 x 15 cm, sign. PD J. Kaplický 42, č. 331/500, LD slepotiskové razítko ELK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. H. Brunner and M. Svabinsky, member of UB and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Alois Fišárek

    (1906-1980)

    No.: 240953

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 15:03

    litografie, 29,7 x 59,2 cm, sign. PD Al. Fišárek, č. 154/500, LD slepotiskové razítko ELK, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Siles…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    No.: 240954

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 05. 2020 15:04

    lept, mezzotitna, 50 x 39,7 cm, lehce pokčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)