• František Ringo Čech

    Pod hladinou

    No.: 1

    Auction price: 88.000 CZK (3.520 €)

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:00

    olej, plátno, 2018, 80 x 100 cm, sign. PD Ring 2018, rám

    Current price: 88.000 CZK (3.520 €)

  • František Ringo Čech

    Skupina bez přesného pracovního programu

    No.: 2

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:01

    olej, plátno, 2017, 70 x 100 cm, sign. LN Ring 2017, rám

  • František Ringo Čech

    Odejít nebo zůstat ?

    No.: 3

    Auction price: 44.000 CZK (1.760 €)

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:02

    olej, plátno, 2019, 45 x 65 cm, sign. PN Ring 2019, rám

    Current price: 44.000 CZK (1.760 €)

  • František Ringo Čech

    Tatínek a maminka

    No.: 4

    Auction price: 31.500 CZK (1.260 €)

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:03

    olej, plátno, 2016, 45 x 55 cm, sign. LN Ring 2016, rám

    Current price: 31.500 CZK (1.260 €)

  • František Ringo Čech

    Zátiší léků s vedlejšími účinky

    No.: 5

    Auction price: 50.000 CZK (2.000 €)

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:04

    olej, plátno, 2015, 55 x 70 cm, sign. PD Ring 2015, rám

    Current price: 50.000 CZK (2.000 €)

  • František Ringo Čech

    Generace Beatles

    No.: 6

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:05

    olej, plátno, 2019, 60 x 70 cm, sign. LN Ring 2019, rám

  • František Ringo Čech

    Tribuna Sever

    No.: 7

    Auction price: 62.500 CZK (2.500 €)

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:06

    olej, plátno, 2018, 80 x 70 cm, sign. PN Ring 2018, rám

    Current price: 62.500 CZK (2.500 €)

  • František Ringo Čech

    Subotnik na Starém bělidle

    No.: 8

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:07

    olej, plátno, 2019, 65 x 80 cm, sign. PD Ring 2019, rám

  • František Ringo Čech

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 9

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:08

    olej, plátno, 2017, 65 x 60 cm, sign. LN Ring 2017, rám

  • František Ringo Čech

    Milosti, jitrničku nebo jelito ?

    No.: 10

    Planned termination: 22. 12. 2019 18:09

    olej, plátno, 2018, 55 x 55 cm, sign. PN Ring 2018, rám

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Strojnický hřbitov

    No.: 19687

    Auction price: 107.000 CZK (4.280 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2011, 135 x 116 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, moje první myšlenka byla, že se hřbitov (město mrtvých) do jisté míry podobá městu (město živých). A to v rovině urbanistického řešení. V obou případech zde nalézáme hlavní ulice, jež se rozvětvuji do menších a ještě menších uliček. Máme …

    Current price: 107.000 CZK (4.280 €)

  • Pavel Besta

    Místo nohou křídla

    No.: 19686

    Auction price: 69.000 CZK (2.760 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 2014, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 14, působivé dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malby vzniklá velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevn…

    Current price: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Aleš Lamr

    Nebeský ovál

    No.: 19685

    Auction price: 63.000 CZK (2.520 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2014, 70 x 95 cm, sign. zezadu A.L. 14, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 63.000 CZK (2.520 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Krajina s rozhlasem

    No.: 19684

    Auction price: 30.600 CZK (1.224 €)

    START AUCTION ...

    oil on hardboard, 41 x 120 cm, signed lower/right František Říha, slightly yellowed, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 30.600 CZK (1.224 €)

    Estimate: k CZK

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Lighthouse of Love II

    No.: 19690

    Auction price: 75.000 CZK (3.000 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas , 99 x 69 cm, signed lower/right Laštovka, frame , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Jökullsarlón (Island)

    No.: 19683

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    START AUCTION ...

    pálenka, plátno, 31 x 40,5 cm, PD značeno K, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Estimate: k CZK

  • Michal Singer

    Epicentrum

    No.: 19682

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    START AUCTION ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, Michal Singer (1959) je významným představitelem současné české figurativní malby. Jeho malířská tvorba se nachází na pomezí exprese, vyznačuje se originální, nezaměnitelnou tvarovou deformací, autor také ve svých dílech často klade pasty do vysokých v…

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Estimate: k CZK

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Soumrak nad městem

    No.: 19681

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    START AUCTION ...

    olej, plátno, 105 x 115 cm, sign. PD Z. M. Nováková, rám, the disciple of prof. F. Cubr at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, member of The Czech Chamber of Architects, UVU, The Association of Architects of Interiors and JUV

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Splynutí s krajinou

    No.: 19680

    Auction price: 43.800 CZK (1.752 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2016, 116 x 126 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Current price: 43.800 CZK (1.752 €)

    Estimate: k CZK

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    No.: 19674

    Auction price: 180.000 CZK (7.200 €)

    START AUCTION ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Current price: 180.000 CZK (7.200 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    No.: 19673

    Auction price: 65.000 CZK (2.600 €)

    START AUCTION ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    No.: 19671

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    START AUCTION ...

    oil on canvas, 1963, 70 x 50 cm, signed upper/right Malát 63, rám, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of the group Radar

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    No.: 19670

    Auction price: 21.500 CZK (860 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 21.500 CZK (860 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    No.: 19669

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    No.: 19664

    Auction price: 58.000 CZK (2.320 €)

    START AUCTION ...

    Current price: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    No.: 19661

    Auction price: 41.500 CZK (1.660 €)

    START AUCTION ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Current price: 41.500 CZK (1.660 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    No.: 19659

    Auction price: 11.800 CZK (472 €)

    START AUCTION ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 11.800 CZK (472 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    No.: 19658

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    START AUCTION ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

  • Dan Trantina

    No.: 19657

    Auction price: 14.500 CZK (580 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 14.500 CZK (580 €)

  • Pavel Matyska

    Zelená noc

    No.: 19656

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    START AUCTION ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)