• Bohdan Dušek

    (1981)

    K.O.

    No.: 522

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:30

    linoryt, 38,2 x 43,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Jazzové opice

    No.: 523

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:31

    linoryt, 42,2 x 30 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Loupežníci

    No.: 524

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:32

    linoryt, 36,5 x 46 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43015, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří František Dvořák

    Ona

    No.: 526

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:34

    olej, plátno, 70,5 x 50 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    No.: 527

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:35

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    No.: 528

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:36

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    No.: 529

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:37

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 77/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Milan Entler

    Velikonoce

    No.: 530

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:38

    litografie, 53,3 x 42,3 cm, sign. PD Milan Entler, 45/100, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Erazim

    Na špici No. I

    No.: 531

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:39

    litografie, 1985, 60 x 48,5 cm, sign. PD Erazim 85, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Florian

    Postavy

    No.: 532

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:40

    olej, plátno, 48,5 x 33 cm, sign. PD V. Florian, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Franče

    (1928-2007)

    No.: 533

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:41

    lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Roman Franta

    Zvíře

    No.: 534

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:42

    litografie, 2009, 28,8 x 38,2 cm, sign. PD R. Franta 09, 51/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Roman Franta

    Big Love, no morality

    No.: 535

    Auction price: 18.800 CZK (752 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:43

    akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 18.800 CZK (752 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Špejchar

    No.: 536

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:44

    fotografie, 2014, 27,8 x 41,5 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 2014, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Rampa

    No.: 537

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:45

    fotografie, 1986, 22 x 37,5 (32,8 x 42,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Magda

    No.: 538

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:46

    fotografie, 1997, 40,2 x 28,3 (42,3 x 32,8) cm, sign. DU Lub. Fuxa 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 539

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:47

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 540

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:48

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 541

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:49

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 542

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:50

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 543

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:51

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    No.: 544

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:52

  • Kamila Havlíková

    (1971)

    Stromořadí

    No.: 545

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:53

    olej, plátno, 2006, 60 x 50,5 cm, monogr. PD KH 06, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Hejda

    (1927)

    Starý list

    No.: 546

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:54

    suchá jehla, 1986, 49 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 86, 11263, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    No.: 547

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:55

    tisk, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hra na štěstí

    No.: 548

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:56

    tisk, 1985, 43,4 x 36,1 cm, sign. PD Jan Hejda 85, 42614, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Objekty

    No.: 549

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:57

    tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Petr Helbich

    Sluštice

    No.: 550

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,2 x 12,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Výmola

    No.: 551

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:59

    bromostříbrná fotografie, 1995, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Malá Chuchle

    No.: 552

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:00

    bromostříbrná fotografie, 1996, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids