Leopold Parma

(1891-1968)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    P. Bezruč: Město pod Radhoštěm

    No.: 952

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 09:36

    bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…

    Current price: 200 CZK (9 €)