Leopold Parma
(1891-1968)
P. Bezruč: Město pod Radhoštěm
No.: 952Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:36
bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…
Current price: 200 CZK (9 €)