Ivan Komárek
Dáma a nápadník
No.: 129Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:08
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Ivan Komárek
Běžci
No.: 130Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:09
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Ivan Komárek
Noční zábava
No.: 131Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:10
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
TY
No.: 231Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 19:50
litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.500 CZK (146 €)