Zdeněk Daněk

  • Zdeněk Daněk

    Na čekané

    No.: 19674

    Auction price: 180.000 CZK (7.200 €)

    START AUCTION ...

    olej, překližka, 2001, 80,7 x 130 cm, sign. zezadu Z. Daněk

    Current price: 180.000 CZK (7.200 €)