Lenka Pilařová

(1972)

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    No.: 19655

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    START AUCTION ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Current price: 5.000 CZK (200 €)