Oldřich Blažíček

(1887-1953)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Na jezeře

    No.: 233232

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 04. 2019 16:48

    litografie, 1939, 20 x 23 cm, značeno na desce PD O. Blažíček 1939, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the discip…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    Interiér kostela

    No.: 233233

    Planned termination: 16. 04. 2019 16:49

    litografie, 1939, 20 x 16 cm, značeno na desce PD O. Blažíček 1939, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the discip…