• Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 1178

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:21

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Kolibřík

    No.: 1179

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:22

    digitální fotografie, 45 x 30 cm, sign. na zadní straně Raszka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    No.: 1180

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:23

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Reich

    (1942-2009)

    Kuks (z cyklu Bohemia)

    No.: 1181

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:24

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Vasil Stanko

    No.: 1182

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:25

    bromostříbrná fotografie, 1996, 28,5 x 20 cm, sign. na zadní straně Stanko 1996, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Spolehanie sa jeden na druhého

    No.: 1183

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:26

    bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    No.: 1184

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:27

    bromostříbrná fotografie, 40,2 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Svatoň

    Dívka z profilu

    No.: 1185

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:28

    bromostříbrná fotografie, 56 x 39,6 cm, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Šimek

    (1920-?)

    No.: 1186

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:29

    fotografie, 16 x 16 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Šťastný

    (1905-1991)

    Slunečnice

    No.: 1187

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:30

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Drahotín Šulla

    Oddych

    No.: 1188

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:31

    bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Zahradníček

    Turbína

    No.: 1189

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:32

    fotografie, 17,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně F. Zahradníček, značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Ikona Bohorodičky

    No.: 557

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:00

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Pravoslavná ikona

    No.: 558

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:01

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Chalupa v horách

    No.: 559

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:02

    olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Augusta

    (1891-1940)

    Podzimní topoly

    No.: 560

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:03

    olej, karton, 47 x 71 cm, sign. PD A. Augusta, rám, tato malba se vyznačuje umnou prací se světlem poučenou impresionismem, na malbě i rámu oděrky,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Krajina na Vysočině

    No.: 561

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:04

    olej, plátno, 29,6 x 36,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Emanuel Bakla

    (1878-1943)

    Podzimní krajina

    No.: 562

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:05

    olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Ležící Vlasta

    No.: 563

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:06

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Na Nových řekách u Třeboně

    No.: 564

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:07

    olej, karton, 1950, 14 x 19,5 cm, sign. LD L. Ehrlich a na zadní straně Láďa Ehrlich 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dříbeň

    No.: 565

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:08

    olej, karton, 1942, 23,5 x 34 cm, sign. PD L. Ehrlich, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. F. Engelmuller and A. Hansen

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Bedřich Feigl

    (1884-1965)

    Biblická krajina

    No.: 566

    Auction price: 70.000 CZK (2.800 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:09

    olej, karton, 52,5 x 69,5 cm, sign. LD Feigl, rám, na rámu drobná poškození, the disciple of prof. Bukovac, Roubalik and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Osma

    Current price: 70.000 CZK (2.800 €)

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    No.: 567

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:10

  • Cína František Jelínek

    (1882-1961)

    Chaloupky

    No.: 568

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:11

    olej, karton, 25,5 x 38 cm, sign. LD Cína Jelínek, rám, vzadu věnování: Milému příteli, bratru, prof. Lexovi Cína, typická autorova náladová krajinomalba s motivem roubených chalup , na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. R. Ottenfeld and V. Hynais, member of JUV

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ptáci nad jezerem

    No.: 569

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:12

    olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • (Albert Markowski) Marks

    (1870-1941)

    Krajina s akvaduktem

    No.: 570

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:13

  • Otto Schüller

    (1886-?)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    No.: 571

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:14

    olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Otava

    No.: 572

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:15

    olej, plátno, 1925, 113 x 142 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1925, rám,

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Bohumil Ullrych

    Jihočeská krajina

    No.: 573

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:16

    olej, plátno, 1923, 92 x 118,5 cm, sign. PD BUllrych, rám,

  • František Zikmund

    (1893-1955)

    No.: 574

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:17

    olej, plátno, 1934, 90 x 72 cm, sign. PD F. Zikmund 34

    Current price: 4.000 CZK (160 €)