• Tomáš Bím

    Hadice

    No.: 1

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:00

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, , the private study

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    No.: 2

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:01

    lithography, 2012, 31,5 x 49 cm, signed middle/lower Tomáš Bím 12, no. 59/60, the private study

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    No.: 3

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:02

    lithography, 2004, 37,5 x 48 cm, signed middle/lower Tomáš Bím 04, no. 1/69, the private study

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    I. Ryby & Chips

    No.: 4

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:03

    lithography, 2014, 48,5 x 37,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 14, no. 24/32, the private study

  • Tomáš Bím

    Babeta

    No.: 5

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:04

    litografie, 2012, 60 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 30/65, the private study

  • Tomáš Bím

    Flaška

    No.: 6

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:05

  • Tomáš Bím

    Mochomůrky

    No.: 7

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:06

    litografie, 2014, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 14, č. 38/100, the private study

  • Tomáš Bím

    Depo

    No.: 8

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:07

    litografie, 2008, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 79/90, the private study

  • Tomáš Bím

    Ryby

    No.: 9

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:08

    lithography , 2018, 32,5 x 37,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 18, no. 81/90, the private study

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Tomáš Bím

    Reserve

    No.: 10

    Auction price: 11.800 CZK (472 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:09

    lithography , 2006, 64,5 x 48 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 06, no. 48/105, the private study

    Current price: 11.800 CZK (472 €)

  • Tomáš Bím

    Zátiší s kartami

    No.: 11

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:10

    lithography, 2018, 65 x 48,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 18, the private study

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Tomáš Bím

    No.: 12

    Auction price: 10.600 CZK (424 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:11

    litograph, 1994, 65,5 x 49 cm, sign. DM Tomáš Bím 94, no. 16/65, the private study

    Current price: 10.600 CZK (424 €)

  • Tomáš Bím

    II. Ryby & Chips

    No.: 13

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:12

    lithography, 2014, 37 x 48 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 14, no. 39/100, the private study

  • Tomáš Bím

    Bazén

    No.: 14

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:13

    lithography, 2010, 48 x 37 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 010, no. 21/45, the private study

  • K. Berner

    Thomáš Bím: Malerei und Grafik

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:14

    tisk, plakát, 1989, 59 x 42 cm, plakát k výstavě v Kunstverein Salzgitter E.V., 5.-26. 11. 1989,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    No.: 16

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:15

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, the private study

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Tomáš Bím

    Tuba

    No.: 17

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 20:16

    litografie, 1992, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, č. 45/140, the private study

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Žena spící v lenošce

    No.: 1

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 20:00

    lept, 1935, 22,6 x 17,2 cm, sign. PD Emil Filla, rám, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU

    Current price: 9.600 CZK (384 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    No.: 1

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:00

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    No.: 2

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:01

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno PD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    No.: 3

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:02

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    No.: 4

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:03

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    No.: 5

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:04

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Iluzionista

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:05

    3x tužka, 1x tisk, 1947, 2x návrh na PF Otakar Zeman (tužka, polokarton 20,5 x 15,5; tužka, pauzovací papír 13,5 x 10,5), 2x návrh na vizitku (tužka, papír 12,7 x 15; tisk 8,5 x 11,2), Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Karel Juza

    No.: 7

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:06

    tužka, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Vánoce a Nový rok přeje Antonín Zvěřina

    No.: 8

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:07

    3x tužka, papír, 3x návrh na vánoční přání, pauzovaní papír 15 x 11,5; tužka, papír 15,5 x 11; 22,5 x 15,3, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Čaroděj nad knihou

    No.: 9

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:08

    3x tužka, papír, lept, 1947, značeno PD v desce VF 1947, 3x návrh na vánoční přání a jeden lept, pauzovaní papír 17 x 14; tužka, pastelky, papír 21,5 x 15; lept 14 x 10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Králíček

    No.: 10

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:09

    tuš, běloba, papír, 16 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karty a kouzelnická hůlka

    No.: 11

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:10

    tuš, polokarton, 14 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Spící čaroděj

    No.: 12

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:11

    akvarel, běloba, papír, 21,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids