Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Reclining nude

    No.: 243893

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 17:09

    oil, canvas, 20,5 x 26 cm, signed left/lower B. Ullrych, Canvas frayed on upper edge, ,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Bohumil Ullrych

    At the table

    No.: 243894

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 17:10

    oil, canvas, 35 x 29 cm, signed left/lower Ullrych, canvas slightly frayed at the edges; Canvas corners bent, ,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Girls by the lake

    No.: 243895

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 13. 04. 2020 17:11

    oil, canvas, 28,3 x 35 cm, marked: From the estate of Bohumil Ullrych, frayed edges of canvas;, ,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Boy at the table

    No.: 243896

    Planned termination: 13. 04. 2020 17:12

    oil, canvas, 1935, 34,6 x 27,5 cm, signed left/lower B. Ullrych 35, glued on carton, slight scratches at the edges, ,

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    No.: 244087

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:03

    kombinovaná technika, papír, 1948, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 244088

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:04

    kombinovaná technika, karton, 1940, 50 x 72 cm, sign. LD B. Ullrych 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    No.: 244089

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:05

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, ,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 244090

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:06

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 244091

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:07

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 244092

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:08

    olej, plátno, 1939, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD B. Ullrych 39, okraje plátna otřepené, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    No.: 244093

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:09

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, ,

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    No.: 244094

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 13:10

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, ,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody (Konvolut 6 kreseb)

    No.: 206490

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:32

    tužka, akvarel, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanečníci

    No.: 208844

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:38

    akvarel, papír, 25,5 x 19,3 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 6 kreseb

    No.: 208845

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:40

    tužka, akvarel, papír, 1927, 49 x 35,5 cm, sign. Boh Ullrych 27, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy (konvolut 3 kreseb)

    No.: 208847

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:42

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35,5 x 49 cm, sign. B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    No.: 213900

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:48

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 213905

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 22:50

    tužka, tuš, kvaš, papír, 1929, 21,5 x 30 cm, sign. PD B Ullrych 29, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muž bez nohy

    No.: 220890

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 23:08

    tužka, kvaš, papír, 25,7 x 16 cm, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    V krajině

    No.: 220891

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 23:10

    tužka, akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)