J. Leiva

  • J. Leiva

    Italská ulička

    No.: 1365

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:43

    akvarel, papír, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU J. Leiva, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids