Co Čech to muzikál
litografie, 1999, 48 x 64 cm, sign. DU Zdeněk Netopil 1999, autorský tisk
žák E. Weidlicha
ID: 19106
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA:
24. 02. 2015 05:09
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu