Mořský příboj
olej, plátno, 1939, 45,5 x 130,5 cm, sign. PD E. Hosperger 1939, rám, původní adjustace, DU na rámu kovový štítek Eman. Hosperger
žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově
ID: 119
Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)