Samota v dešti
litografie, 1986, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Z. Oberthorová 86, rám, č. 67/100
ID: 819
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
ID: 819
Auction price: 200 CZK (9 €)
Current price: 300 CZK (13 €)