litografie, 1953, 43 x 30 cm, značeno PD na kameni Marc Chagall 1953
ID: 197
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu