Osten v těle
akryl, plátno, 2004, 30 x 40 cm, sign. PD A. LAmR 04, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě symbolika odráží jistou nadčasovou povahu duchovních hodnot, které se staly opěrným bodem pro Lamrovo téma, na okrajích drobná poškození
ID: 77
Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 30 000 - 45 000 Kč CZK