Ljuba Štíplová- Šťastný rok
volné listy v papírovém přebalu, 21,5 x 30 cm, sign. DU na titulním listu L. Jiřincová, celostránkové reprodukce akvarelů Ludmily Jiřincové doplněné verši, propagační výtisk státní pojišťovny, původní volné listy v papírovém přebalu 21,5 x 30 cm, kompletní
ID: 645
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)