Růst II
litografie, 1979, 26,5 x 13 cm, sign. PD Libuše Stratilová 79, č. 22/32
žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
ID: 1028
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:07
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)