PF 89
litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 635
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)