Sváteční skříň (PF 94)
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk
ID: 13
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)